سوالات متداول

 کاربران عزیز میتوانند با مراجعه به این بخش،پاسخ سوالات اولیه خود را در مورد نرم افزار مشاهده کنند و در صورت نیاز برای برطرف شدن سوالات خود، با تیم پشتیبانی ما تماس برقرار کنند.

تیم پشتیبانی در کمترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما هستند.

نصب نرم افزار به صورت دستی بوده و از طریق نرم افزارهای کنترل از راه دور، سیستم سرور پیاده سازی شده و کلاینت ها از طریق مرورگر از نرم افزار استفاده می کنند.
خیر، سیستم عامل ویندوز برای راه اندازی نرم افزار کافی است. ولی قابل گفتن می باشد که هر چقدر سیستم از کانفیگ بالایی برخوردار باشد، سرعت و اجرای برنامه بالاتر خواهد بود.
بلی، طبق تنظیمات کاربری در بازه زمانی های مختلف، هم بر روی سیستم محلی و هم بر روی شبکه، پشتیبانگیری اتوماتیک انجام میگیرد.
بلی، تمامی سوابق ویرایش و حذف توسط خود کاربر نسبت به دسترسی کاربر قابل مشاهده هست، حتی برگرداندن سند حذف شده توسط خود کاربر نیز امکان پذیر می باشد.
بلی، شما میتوانید در صورت داشتن دسترسی، سند حذف شده را برگردانید و یا از محتویات آن کپی برداری کنید.
بلی، درصورت داشتن تنظیمات مربوطه و دسترسی های کافی، شما میتوانید از هر نقطه وارد سیستم خود شوید.
نرم افزار مهر پلاس به گونه ای طراحی و پیاده سازی شده که شما میتوانید بدون نیاز به ماوس با آن کار کنید و حس کار با یک نرم افزار تحت ویندوز را با یک نرم افزار تحت وب را تجربه نمایید.
این ویژگی یکی از برتری های این نرم افزار تحت وب می باشد.

بلی، طراحی این نرم افزار طبق استانداردهای جهانی طراحی وب بوده، و با هر پلت فرمی میتوانید از آن استفاده نمایید.

بلی، یکی از کوچکترین قابلیتهای این نرم افزار، ارتباط آن با سایر نرم افزارهای ارتباط جمعی می باشد.
فرمت های مطرح از جمله: اکسل، ورد ، PDF , CSV , XML، پاور پوینت و تصویر
پس از عقد قرارداد خرید نرم افزار، گروه نرم افزاری مهر به مدت یک سال پشتیبانی نرم افزار را بر عهده میگیرد، و قرارداد پشتیبانی برای سنوات آتی، طبق توافق طرفین خواهد بود. در صورت داشتن هر گونه مورد، با استفاده از نرم افزارهای راه دور، به سوالات و مشکلات مشتریان پاسخ داده می شود. چنانچه مشکل از راه دور حل نشود، مراجعه حضوری خواهد بود
ماژولهای درخواستی، پس از ارزیابی و قابلیت اجرا بودن، طراحی شده و طبق توافق انجام شده، به نرم افزار افزوده خواهد شد.
بلی، میتوانید گزارشات را تغییر دهید.
خیر، ثابت نمی باشد، و میتوان کدینگ حسابها را بصورت سلیقه ای تعریف نمود و چیدکان حاضر را تغییر داد.
دسترسی کاربران به صورت ریز و کلی امکان پذیر می باشد. به بیانی دیگر، میتوان گفت که هر عمل در مهر پلاس دارای دسترسی است. این امر در صورت نیاز به اعمال محدودیت دسترسی به کاربران می انجامد.
بلی، با اعمال محدودیت دسترسی در یک بازه زمانی خاص، کاربران را از ویرایش در زمان های خارج از این محدوده، باز می دارد.
محدودیت ایجاد کاربر وجود ندارد ولی محدودیت کاربران آنلاین نسبت به لایسنس نرم افزار اعمال می گردد.
بلی، هر کاربر می تواند یک سری تنظیمات خاصی در مورد شخصی سازی محیط کاربری خود انجام دهد، از جمله، درشتی فونت، قالب، نمایش پیام ها و یا حتی مشاهده ورود و خروج سایر کاربران و ….
خیر، در صورتیکه این تغییرات در کلاینت های سیستم باشد، نیازی به راه اندازی مجدد وجود ندارد. ولی چنانچه این تغییرات در سمت سرور صورت گیرد، بایستی نرم افزار مجددا توسط کارشناسان راه اندازی گردد.
سوالات متداول مشتریان