slider-bg1

تاریخچه گروه نرم افزاری مهر

گروه نرم افزاری و مالی مهر با بیش از سه دهه فعالیت در سال ۱۳۹۴ با ارتقاء قابلیت‌های نرم‌افزاری خود به محیط‌های تحت وب برند خود را به مهر پلاس تغییر داده است.

با این رویکرد به منظور ایجاد پویایی لازم با نگاه به افق‌ها حتی فراتر از نیازهای مدیران مالی پیوسته تکنولوژی و امکانات نرم‌افزاری تدوینی خود را مطابق با استانداردهای روز دنیا به روز رسانی نموده است.

جهت اطمینان بخشی به مشتریان خود از یک تیم پشتیبانی آنلاین شامل مدیران مالی و حسابداران ارشد بهره گرفته است و با خلق و ارائه نرم‌افزارهای مورد نیاز بخش تولید و خدمات در سطح کشور شامل حسابداری، خزانه داری، انبارداری، بازرگانی، تولید، خدمات پس از فروش، سفارش‌گیری آنلاین، تسهیلات و حقوق و دستمزد تحت نرم‌افزار مهر پلاس به صورت یکپارچه تامین و پشتیبانی می‌کند.

این شرکت با بهره‌گیری از کادر مجرب به عنوان کاتالیزور کسب و کار، توسعه فردی و بالاخره کوچینگ آمادگی لازم را در جهت ارائه آموزش‌های یاد شده اعلام می‌دارد.

Businesswoman using a tablet to analysis graph company finance strategy statistics success concept and planning for future in office room.

در سال 1381 گروه نرم افزاری و مالی مهر، با بررسی نیاز واحدهای تولیدی، بازرگانی و خدمات از نسخه تحت ویندوز خود رونمایی کرد.

این نرم افزار با تکیه بر قابلیت های خود، تمامی نیازهای کاربران خود را تامین و پشتیبانی نمود.

همزمان با پشت سر گذاشتن عصر تکنولوژی و با ورود به عصر دانش و با ظهور تجهیزات جدید مخابراتی و الکترونیکی، تغییرات چشمگیری در کسب و کارها اتفاق افتاد. این گروه در سال 1391 با تکیه بر تجارب و با بهره گیری از بستر های مخابراتی و شبکه های ارتباطی، تمام نرم افزارهای تحت ویندوز خود را به محیط های تحت وب تغییر داد. با این اتفاق مبارک، نام مهر، به مهرپلاس تغییر یافت. عرضه این محصول به بازار از سال 1394 با ارائه به یکی از کارخانه های تولیدی به صورت پایلوت آغاز گردید. لذا این شرکت دانش بنیان، با در اختیار داشتن دانش تولید نرم افزارهای تحت وب، همچنان سهم بزرگی از بازار نرم افزار را در اختیار دارد.  
مهرپلاس

نرم افزار مالی تحت وب مهر پلاس

گروه نرم افزاری مهر با توجه به سوابق و تجربیات نزدیک به سه دهه خود در زمینه سیستم های مالی و با آگاهی از نیاز شرکت ها، سازمان ها و واحد های تولیدی، الزامات روز بازار را شناسایی نموده و تصــمیم به ارائه سیستمی در بستر وب با قابلیت های ویژه و منحصر به فردی نموده است. این نرم افزار با تکیه بر آخرین تکــــنولوژی های روز به پشتوانه پرسنل کارآمد (مدیران مالی، تحلیل گران و برنامه نویسان) و با بهره گیری از تـــجربه نرم افزار مهر تحت ویندوز قبلی، ارائه شده است.

نرم افزار ها می توانند دیدگاه شما را نسبت به کسب و کارتان تغییر دهند. اما خیلی به ندرت اتفاق میافتد که نرم افزاری شیوه ی فعلی کارتان را متحول کند. نرم افزار مهر پلاس خیلی سریعتر از آنچه گمان میکنید، هر دوی این کارها را انجام میدهد. 

نرم افزار مهر پلاس به معنای واقعی کلمه همان چیزی است که تغییراتی سریع و عمیق در همه ی جنبه های کارتان به وجود می آورد. اگر واقعا به دنبال بهبود کارتان هستید، پیشنهاد می کنیم حتما این نرم افزار را مشاهده فرمایید.

نرم افزار مالی مهرپلاس، قدرتمند و کاربردی

الف ـ موضوعات اصلي

این نرم افزار به واسطه ورودی ها، امکان ثبت داده های استاندارد را فراهم ساخته و با استفاده از گزارشات مفید و متنوع، نه تنها از وضعیت فعلی کسب و کار خود مطلع می شوید، همچنین می توانید در خصوص برنامه ها و طرح های توسعه آینده سازمان خود تصمیمات سخت اتخاذ فرمایید.

ب ـ موضوعات فرعي

  • نرم افزار مهرپلاس علی رغم قدرتمندی، دارای بینش های خارق العاده است و به واسطۀ استفاده از آن، شما را با چالش های جدید مواجه می سازد. با بکارگیری این نرم افزار، شیوه کار و فعالیت روزمره شما متحول می شود و هرکسی بدون توجه به شرایط فعلی، کسب و کار و فعالیت خود را دگرگون سازد.
  • مهرپلاس علی رغم تحول، عادتهای جدیدی را در کسب و کارتان بنا نهاده و به واسطه آن  می‌توانید زندگی شرافتمندانه ای را تجربه فرمایید.

بزرگترین دغدغه گروه نرم افزاری و مالی مهر

مدیریت مهرپلاس

بزرگترین دغدغه مجموعه را در تحقق موفقیت ها و حصول رضایتمندی مشتریان خود می‌داند. در این راستا، با بهره‌مندی از تجارب خود، نهایت سعی و تلاش خود را بکار می‌گیرد.

این نرم‌افزار بواسطه تحت وب بودن، تمامی محدودیت های مکانی و زمانی موجود را نادیده می‌گیرد.

همچنین در‌ عین سادگی از انعطاف پذیری بالاتری برخوردار می‌باشد و با ارائه گزارشات پویا، مدیران سازمان را در تصمیم گیری های سخت، شرایط را هموارتر می‌سازد. از دیگر مزیت های مهرپلاس ارتباط موثر و مفید با نرم‌افزارهایی همچون EXCEL آسایش کاربران را در ارسال و دریافت اطلاعات فراهم می‌کند. بهره‌مندی از داشبورد مدیریتی، رهبران کسب و کار را در تصمیم گیری‌های آنی یاری می‌رساند. این گروه با در اختیار داشتن تیم پشتیبانی قوی، امنیت فکری مشتریان خود را تضمین می‌کند.

1391
تاریخ ایجاد
60
حسابداری
84
بازرگانی
56
خزانه داری
69
انبارداری
113
تولید
23
اموال
95
خدمات
39
حقوق دستمزد
86
تسهیلات
92
مودیان
گروه نرم افزاري مهر

برنامه تحت وب یکپارچه مهر پلاس

گروه نرم افزاری و مالی مهر با در اختیار داشتن برنامه نویسان مجرب و مدیران مالی توانمند خود، با ارائه گزارشات جامع و تحلیلی، مدیران صنایع و صاحبان مشاغل را در خصوص مسائل روز و تصمیم گیری های آتی یاری می رساند.

اصغر نوید قاضی جهانی

مدیر گروه نرم افزاری

محمد حسین نوید

مدیر پروژه گروه نرم افزاری

بهناز شاهوردی

مدیر فروش و برنامه نویس گروه نرم افزاری