مرکز دانلودها

در این بخش، نرم افزار ها و اطلاعات مورد نیاز برای آشنایی بیشتر با مجموعه و همچنین راه های ارتباطی با مجموعه در اختیار شما کاربران عزیز قرار میگرد تا بتوانیم سریع تر پاسخگوی نیاز های شما باشیم. 

 

logo
کاتالوک

کاتالوک نرم افزار

کاتالوک نرم افزار مهر پلاس که شامل لیست ماژولهای موجود نرم افزار بوده و در هر صفحه ماژولها، لیست امکانات، اطلاعات پایه، گزارشات و اسناد اصلی هر ماژول بصورت فهرست واره آمده است.

لینک دانلود:کاتالوک نرم افزار

 

 

ultra
UltraViewer

نرم افزار از راه دور

UltraViewer یکی دیگر از نرم افزار کاربردی جهت کنترل سیستم از راه دور میباشد که به شما امکان کنترل کامپیوتر دیگر را از راه دور می دهد.نرم افزار UltraViewer به کاربران کمک می کند تا جهت ارائه خدمات پشتیبانی به دوستان، آشنایان و مشتریان خود از راه دور و از طریق اینترنت به کامپیوتر آنها متصل شده و مشکلات نرم افزاری آنها را رفع نمایند. این نرم افزار بسیار کم حجم می باشد و برای بر قراری ارتباط با سیستم مورد نظر به هیچ نوع تنظیم و پیکربندی خاصی نیاز ندارد.

لینک دانلود:www.ultraviewer.net

 

 

AnyDesk

نرم افزار از راه دور

AnyDesk سریعترین نرم افزار کنترل از راه دور دسکتاپ (remote desktop) موجود است و این اجازه را می دهد تا کاربردهای جدیدی داشته باشد که با نرم افزار دسک تاپ از راه دور فعلی امکان پذیر نیستند.

لینک دانلود:www.anydesk.com

 

 

Ammyy

نرم افزار راه دور

یکی از نرم افزارهای کنترل از راه دور دسکتاپ (remote desktop) موجود در اینترنت می باشد .

لینک دانلود:www.ammyy.com

 

 

جدول استهلاک اموال و دارایی ها

فایل اکسل

فایل اکسل جدول نوع و نرخ استهلاک دارایی

لینک دانلود: دانلود فایل