مهرپلاس،راه کاری برای موفقیت

تازه ترین اخبار مهرپلاس

برای اطلاع از اعلان های جدید، باما همراه باشید.

اعمال تغییرات مشتریان

اطلاعات تکمیلی در مورد تغییرات نرم افزار

برای اطلاع از تغییرات همراه ما باشید.

اضافه شدن واحد های بازرگانی و آموزش

گسترش واحد های مالی و اداری مهرپلاس

برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

 

 

افتتاح واحد جدید مجموعه مهرپلاس

 گروه نرم‌افزاری و مالی مهر، به منظور توسعه هرچه بیشتر شبکه های ارتباط با مشتریان خود، در 27 شهریور سال 1402 واحد جدید اداری و پشتیبانی خود را با حضور جمعی از اساتید دانشگاهی، مدیران مالی، مدیران صنایع و صاحبان مشاغل افتتاح نمود.

این گروه با استفاده از تجارب مدیران مالی، حسابداران خبره و کارآفرینان تراز اول کشور، بواسطه ارتقاء قابلیت های جدید نرم‌افزارهای تحت وب خود، سهم قابل توجهی از بازار نرم‌افزارهای کشور را در اختیار دارد. این شرکت با تکیه بر منابع انسانی و خرد جمعی همچنان به فتح قله های بی‌شمار می‌اندیشد.

لوگو مهرپلاس

اعضای اصلی تیم مهرپلاس

جلسات راهبردی گروه نرم‌افزاری و مالی مهر با حضور مدیران ارشد این سازمان در محل ساختمان مدیریت این شرکت برگزار می‌شود.

جناب آقای مهندس اصغر نوید قاضی ‌جهانی در جایگاه مدیر عامل، جناب آقای مهندس محمد نوید عضو هیئت مدیره و مدیر پروژه و خانم بهناز شاهوردی در جایگاه قائم مقام مدیریت، مدیر داخلی و فروش مهرپلاس مسئولیت های اساسی شرکت را به عهده دارند. این مجموعه با تکیه بر خرد جمعی اهداف سازمانی خود را در بازه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تدوین و پیگیری می‌نماید.

اصغر نوید قاضی جهان

محمد حسین نوید

بهناز بناشاهوردیتغییرات نرم افزار

گروه انرم‌افزاری و مالی مهر در طول بیش از سه دهه فعالیت خود همگام با تغییرات تکنولوژی تغییرات چشمگیری را درنرم‌افزارهای تدوینی خود ایجاد نموده است.

این شرکت فعالیت‌های برنامه نویسی خود را از محیط های تحت DOS آغاز و در سال 1381 تمامی نرم‌افزارهای موجود خود را به محیط های تحت ویندوز ارتقاء داده است. این گروه در سال 1391با فراهم شدن زیرساخت های لازم، تمامی نرم‌افزارهای تدوینی خود را به صورت تحت وب ارائه و پشتیبانی می‌نماید.

ماژول بارکد خوان چک های صیادی

این سیستم به کاربران محترم مهرپلاس این فرصت را فراهم می‌آورد که بتوانند اطلاعات چک های صیادی را به واسطه دستگاه بارکد‌ خوان به سهل‌ ترین روش ممکن دریافت و ذخیره نمایند.

بطوریکه اطلاعات چک های صیادی از طریق اسکن بارکد دوبعدی واقع در قسمت بالای سمت چپ، خوانده می‌شود و کاربران محترم تنها با ورود مبلغ، تاریخ سررسید و نام دریافت کننده در کوتاه‌ ترین زمان ممکن اطلاعات چک های صیادی در سیستم ثبت می‌شود.

close-up-scanning-boxکلاس های آموزشی مهرپلاس

ساده انگاری است اگر بخواهیم دنیای پیچیده کسب و کار را با روش های ساده ای چون برنامه ریزی استراتژیک، بودجه بندی و غیره مدل سازی کنیم. برای دنیای ناشناخته ها تهیه نقشه راه آینده در خوش بینانه ترین وضعیت، بی اعتبار و در بد بینانه ترین وضعیت، فاجعه آفرین است. لذا به جای پیش بینی آینده باید توان مواجه با ناشناخته ها را در سازمان افزایش دهیم، به عبارت دیگر سازمانهایمان را به سازمان یادگیرنده تبدیل نماییم.

گروه نرم افزاری و مالی مهر برای تحقق این امر مهم آمادگی خود را برای آموزش کاربری آسان مهرپلاس از جمله اصول حسابداری، کدینگ حسابداری و نحوه استقرار کدینگ، آموزش ثبت رویدادهای مالی، حقوق و دستمزد، استهلاک اموال، مسائل و قوانین بیمه و موضوع مالیات را اعلام می دارد.

لذا علاقه مندان ضمن تکمیل فرم زیر،جهت حضور در کلاس های مهرپلاس با شماره 91009293-041 تماس حاصل فرمایند.